XLIV Olimpiada Geograficzna

Sosnowiec, 10-11 lutego 2018 r., Wydział Nauk o Ziemi UŚ

PREZENTACJA

WYNIKI KOŃCOWE ZAWODÓW OKRĘGOWYCH XLIV OLIMPIADY GEOGRAFICZNEJ - 11 lutego 2018

Zapraszamy do galerii na facebooka

Przemysław Mazur ( III LO w Katowicach) odbiera z rąk sponsora główną nagrodę - wycieczkę do Pragi dla dwóch osób

Pamiątkowe zdjęcie finalistów zawodów okręgowych XLIV OG

WYNIKI WERYFIKACJI PRAC ZAWODÓW II ETAPU

Decyzją Komitetu Głównego Olimpiady Geograficznej z dnia 3 marca 2018 r. po przeprowadzeniu weryfikacji wyników prac zawodów II etapu do zawodów finałowych zakwalifikowano 123 uczniów, którzy uzyskali wynik co najmniej 106 punktów. Z okręgu sosnowieckiego do zawodów finałowych zakwalifikowało się 11 uczniów. Listę wyników weryfikacji można zobaczyć tutaj.

Uczniowie zakwalifikowani do zawodów finałowych proszeni są o przesłanie skanu potwierdzenia uczestnictwa do 16 marca 2018 r. na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Wzór potwierdzenia jest do pobrania tutaj.
Zawody odbędą się w dniach 19-22 kwietnia 2018 r. w Społecznym Liceum Ogólnokształcącym nr I im. Unii Europejskiej w Zamościu. Informacje organizacyjne będą pojawiać się na bieżąco na stronie internetowej Komitetu Głównego.

Olimpiada na facebooku KOMITETU GŁÓWNEGO: