Logo Polskie Towarzystwo GeograficzneNapis PTG - Oddział Katowice

 

PRELEKCJE PTG Z CYKLU "PODRÓŻE PO ŚWIECIE"

Prelekcje z cyklu "Podróże po świecie" - organizowane są najczęściej raz w miesiącu - w środy o godz. 16.00). Spotkania odbywają się w sali nr 002 im. Profesora Mariana Puliny (parter budynku audytoryjnego). 

Na kolejne prelekcje zapraszamy w nowym roku szkolnym!

 

V WIECZÓR Z GEOGRAFIĄ PRZED MATURĄ

 Doroczny WIECZÓR Z GEOGRAFIĄ PRZED MATURĄ odbył się w piątek 5 kwietnia br w godz. 15.30-21.30. Uczestnikom dziękujemy za przybycie na WNoZ UŚ i życzymy powodzenia na maturze! Program i relacja fotograficzna z Wieczoru:

https://www.facebook.com/PolskieTowarzystwoGeograficzneOddzialKatowicki/photos/a.956946827684587/2146610468718211/?type=3&theater

Jednym z celów Polskiego Towarzystwa Geograficznego jest upowszechnianie wiedzy geograficznej, a zwłaszcza naukowego poznawania kraju i świata. W tym celu w Oddziale Katowickim PTG organizowane są cykliczne odczyty, na których zaproszeni goście referują wyniki prac badawczych, dzielą się wrażeniami z ekspedycji naukowych i podróży. Tematyka wykładów jest urozmaicona i dostosowana zarówno do przedstawicieli środowiska naukowego, jak i nauczycieli, studentów oraz uczniów różnych poziomów nauczania, którzy chcą pogłębić wiedzę z zakresu geografii.

Facebook OK PTG

Statystyka

Użytkowników:
2
Artykułów:
65
Odsłon artykułów:
58720

Partner