Logo Polskie Towarzystwo GeograficzneNapis PTG - Oddział Katowice

 

WŁADZE ODDZIAŁU KATOWICKIEGO PTG

(w kadencji 2019-2023)

 Zarząd

 Marta Chmielewska - przewodnicząca (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)

 Sławomir Pytel - zastępca przewodniczącej (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)

Michał Ciepły - sekretarz (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)

Elżbieta Łepkowska - skarbnik (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)

 Andrzej Soczówka - zastępca skarbnika (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)

Adam Hibszer - przewodniczący Komitetu Okręgowego Olimpiady Geograficznej (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)

  Elżbieta Markowiak - sekretarz Komitetu Okręgowego Olimpiady Geograficznej (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)

 

Komisja Rewizyjna

 Lidia Taborowska-Jadczyk - przewodnicząca (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)

 Agnieszka Piechota (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)

 Marek Ruman (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)

 

Koło terenowe w Bytomiu

 Justyna Przepadło – przewodnicząca (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)

Marta Guja – sekretarz (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)

 

Koło terenowe w Gliwicach

Dariusz Karolczyk – przewodniczący (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)

Krzysztof Kawka – sekretarz (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)

 

Koło terenowe w Goleszowie

Henryk Mróz – przewodniczący (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)

 

Koło terenowe w Rybniku

 Maria Stachowicz-Polak – przewodnicząca (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)

Zenon Adamski – sekretarz 

 

Koło terenowe w Zawierciu 

Aneta Musiał-Foryś – przewodnicząca (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)

Małgorzata Kijas – sekretarz (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)

Facebook OK PTG

Statystyka

Użytkowników:
2
Artykułów:
41
Odsłon artykułów:
34359

Partner