Logo Polskie Towarzystwo GeograficzneNapis PTG - Oddział Katowice

PLAKAT Dni Ziemi 2016

"Kształtujemy otoczenie naszej szkoły"

Cykl imprez edukacyjnych realizowanych w Sosnowcu w okresie od 2 kwietnia do końca maja 2016 r. na Wydziale Nauk o Ziemi Uniwersytetu Śląskiego, Państwowym Instytucie Geologicznym PIB oraz w szkołach i przedszkolach Sosnowca.

PROGRAM XXIV Dni Ziemi (rok 2016)

NA WYDZIALE NAUK O ZIEMI UNIWERSYTETU ŚLĄSKIEGO

2-3 kwietnia 2016 r. 
(sobota, niedziela)

LVII Międzynarodowa Wystawa i Giełda Minerałów, Skał i Skamieniałości na WNoZ UŚ, ul. Będzińska 60, org. PTPNoZ, http://prac.us.edu.pl/~ptpnoz/sosnowieckie_gieldy.htm (udział w sesji popularnonaukowej o godz. 17.00 w sobotę 2 kwietnia - wstęp wolny, bez konieczności rezerwacji)

8 kwietnia 2016 r. (piątek), 
godz. 15.30-21.30:

Wieczór z Geografią przed Maturą na Wydziale Nauk o Ziemi UŚ – wykłady dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych, ul. Będzińska 60, org. zespół pracowników WNoZ UŚ. Informacje na stronie:
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.1046459145400021.1073741837.777262732319665&type=3 
koordynator: dr hab. Adam Hibszer Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

21 kwietnia 2016 r. (czwartek)

Wykłady i warsztaty dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów, ul. Będzińska 60, org. Muzeum Wydziału Nauk o Ziemi. Informacje na stronie: http://muzeum.wnoz.us.e du.pl/, koordynator: mgr Ewa Budziszewska-Karwowska

22 kwietnia 2016 r. (piątek), 
godz. 9.30-15.00

Międzynarodowy Dzień Geografa na WNoZ UŚ – wykłady, warsztaty, wystawy i konkursy dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych i gimnazjów, ul. Będzińska 60, org. zespół pracowników WNoZ UŚ. Szczegółowy program: http://ptg.wnoz.us.edu.pl/doc/program1.pdf Plakat, zaktualizowane informacje: https://www.facebook.com/events/1691282921089574/?active_tab=posts,  koordynator: dr Marta Chmielewska Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W ODDZIALE GÓRNOŚLĄSKIM PAŃSTWOWEGO INSTYTUTU GEOLOGICZNEGO – PIB

27 kwietnia 2016 r. (środa)

„Ziemia w okowach lodu” XVII edycja konkursu geologicznego – test wiedzy geologicznej dla uczniów szkół ponadpodstawowych. Ogłoszenie wyników konkursu w dniu 25 maja 2016 r. (środa). Informacje na stronie: http://www.pgi.gov.pl/pl/sosnowiec/wyniki-konkursow/6850-ziemia-w-okowach-lodu-2016.html, koordynator: mgr Paweł Woźniak Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (Oddział Górnośląski PIG-PIB)

W SZKOŁACH PONADGMINAZJALNYCH

15 kwietnia 2016 r. (piątek)

Projekt ekologiczny dla szkół ponadgimnazjalnych i gimnazjalnych „Kształtujemy otoczenie swojej szkoły”, org. ZSO nr 3 (III LO im B. Prusa), ul. J. Piłsudskiego 114. Informacje na stronie: http://www.prus.sosnowiec.pl, koordynatorzy: Bożena Aleksiewicz, Jolanta Kamińska-Sroka Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ewa Mazur, Beata Przybyła

21 kwietnia 2016 r. (czwartek), 
godz. 10.00-14.00

Finał VII Ogólnopolskiego Konkursu „Z energetyką w przyszłość” (w trakcie Kongresu Energetycznego w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej, ul. Cieplaka 1c), org. IV LO im. Stanisława Staszica, Plac Zillingera 1. Informacje na stronie http://www.staszic.edu.pl/konkursy/ odsyłacz „Konkurs Z energetyką w przyszłość”, koordynator: Ewa Chałupska Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

22 kwietnia 2016 r. (piątek)

Konkurs dla gimnazjalistów „Młody Przyrodnik”, org. ZSO nr 15, Plac Zillingera 1. Informacje na stronie http://www.staszic.edu.pl, koordynator: Beata Jaromin tel. 691 979 885, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

25 kwietnia 2016 r. (poniedziałek), 
godz. 10.00-13.00

„Poznajemy otoczenie naszej szkoły” – warsztaty i konkurs dla gimnazjalistów, org. Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego, Technikum nr 6, ul. Legionów 9. Informacje na stronie: http://t6.ckziu25.sosnowiec.pl, koordynator: Jerzy ŁebekTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

25-28 kwietnia 2016 r.

Festiwal Nauk Przyrodniczych, org. II LO im. E. Plater, ul. Parkowa 1. Informacje na stronie: http://www.plater.edu.pl, koordynator: Danuta Dzięga, Ewelina Stasik Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W GIMNAZJACH

4 kwietnia 2016 r. (poniedziałek), 
godz. 10.00

Szkolny Konkurs Fotograficzny „Najpiękniejszy zakątek twojego miasta” dla uczniów ZSEiI, org. Gimnazjum nr 15, ul. Jagiellońska 13. Informacje na stronie: http://www.gim15.zse.edu.pl, koordynator: mgr Beata Brodowska Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., mgr Bożena Dąbek

7 kwietnia 2016 r. (czwartek), 
godz. 12.00

Międzyszkolny Konkurs Ekologiczny „Zieloną Ścieżką” dla uczniów klas V i VI szkół podstawowych z Sosnowca, org.  Gimnazjum nr 13 im. Adama Mickiewicza, ul. Zamenhofa 15. Informacje na stronie: http://www.zso13.sosnowiec.pl/, tel. 322918702, koordynator: Ewa Bramora Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Anna Zimna, Elżbieta Gdesz, Agata Woźniak

7 kwietnia 2016 r. (czwartek), 
godz. 12.00

Konkurs na platformie internetowej „Z Ekologią na TY” dla uczniów klas gimnazjalnych z Sosnowca i okolic, org. ZSO nr 15 – IV LO im. S. Staszica i Gimnazjum nr 25 im. S. Staszica, Pl. Zillingera 1. Informacje na stronie: http://www.staszic.edu.pl, tel. 322911659, koordynator: Katarzyna Warzyszak-Koprowska Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., E. Mróz, R. Hassa, M. Czerwiec. Zgłoszenie do godziny 24.00 w dniu 31 marca 2016 r.

14 kwietnia 2016 r. (czwartek), 
godz. 11.00-14.00

Miejski Konkurs Przyrodniczy „Ciekawi przyrody naszej okolicy” dla uczniów szkół podstawowych, org. ZSEiI Gimnazjum nr 15, ul. Jagiellońska 13. Informacje na stronie: http://www.gim15.zse.edu.pl, koordynator: mgr Beata Brodowska Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., mgr Bożena Dąbek

14 kwietnia 2016 r.
(czwartek)
godz. 14.30

Konkurs wiedzy ekologicznej – test, org. Gimnazjum nr 8, ul. Bohaterów Monte Cassino 46. Informacje na stronie: http://www.zso5.sosnowiec.pl, organizatorzy: nauczyciele geografii, koordynator: Teresa Żurek Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

21 kwietnia 2016 r.
(czwartek)

Konkurs plastyczny „Przyroda jest wieczna, jeśli bezpieczna” – ogłoszenie wyników, org. Gimnazjum nr 8, ul. Bohaterów Monte Cassino 46. Informacje na stronie: http://www.zso5.sosnowiec.pl, organizatorzy: nauczyciele biologii, koordynator: Krystyna Kunicka Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

28-29 kwietnia 2016 r. (czwartek, piątek)

Imprezy szkolne dla uczniów klas I–III gimnazjum „Mapa dzikich wysypisk śmieci w najbliższym otoczeniu szkoły”, warsztaty „Czy wiesz co cię otacza” – warsztaty terenowe na obszarze Sosnowca, ZSO nr 9 Gimnazjum nr 2, ul. Jedności 7. Informacje: nauczyciele szkoły, koordynator: Małgorzata Marszałek-Hałasa Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

23 maja 2016 r. (poniedziałek), 
godz. 10.00-14.00

„Tęczowe warsztaty” dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych w Muzeum Miejskim przy ul. Chemicznej, org. Gimnazjum nr 6. Informacje na stronie: http://zso7.home.pl/gim6/, koordynator Agnieszka Bąk Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Prowadzący zajęcia: Konrad Gawlik i Szymon Gawlik (w. plastyczne), Dorota Nieznanowska Gawlik (w. wikliniarskie), Bartosz Gawlik (w. fotograficzne), Joanna Adamczyk (w. literackie), Beata Flasza (w. teatralne), Bożena Chmielarz (w. regionalne), Joanna Krzysztofie i Ewa Moneta (w. sztuki użytkowej), Ewa Jurkiewicz Dłutek i Agnieszka Bąk (przyrodnicze)

W SZKOŁACH PODSTAWOWYCH

7 kwietnia 2016 r. (czwartek), godz.10.00-12.00

Międzyszkolno-przedszkolny konkurs recytatorski dla dzieci oddziałów „0” z sosnowieckich przedszkoli oraz uczniów oddziałów I - III „Przyroda wokół nas”, org. Szkoła Podstawowa nr 18, ul. Przyjaciół Żołnierza 1. Informacje na stronie: http://www.sp18sosnowiec.pl, koordynator: Anna Jankowska Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

14 kwietnia 2016 r. (czwartek),
godz.10.45

Konkurs wiedzy ekologicznej – test, org. Szkoła Podstawowa nr 38, ul. Bohaterów Monte Cassino 46. Informacje na stronie http://www.zso5.sosnowiec.pl, organizatorzy: nauczyciele przyrody, koordynator: Danuta Dorosz Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

15 kwietnia 2016 r. (piątek) do godz. 15.00

Termin nadsyłania prac na Konkurs plastyczny dla dzieci oddziałów „0” z sosnowieckich przedszkoli oraz uczniów oddziałów I-III „Zapachy wiosny nad rzeką”, org. Szkoła Podstawowa nr 18, ul. Przyjaciół Żołnierza 1. Informacje na stronie: http://www.sp18sosnowiec.pl, koordynator: Magdalena Kokot Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

18 kwietnia 2016 r. (czwartek) do godz. 15.00

Miejski Konkurs Przyrodniczy „Parki naszego miasta Sosnowca” dla uczniów szkół podstawowych, org. Szkoła Podstawowa nr 8 im. Karola Wojtyły, ul. Teatralna 8. Informacje na stronie: http://www.sp8.sosnowiec.edu.pl, koordynator: mgr Beata Brodowska Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., mgr Dagmara Łęgosz-Cegłowska

20 kwietnia 2016 r. (środa), 
godz. 12.30

Miejski Konkurs „Wirtualny wiosenny spacerek po Sosnowcu” (komputerowy test wiedzy przyrodniczo-ekologicznej) dla uczniów klas IV i V szkół podstawowych, org. Szkoła Podstawowa nr 40, ul. Kisielewskiego 4b. Info. na stronie: http://sp40sosnowiec.edupage.org, Małgorzata Hollek, Irena Wnęk, koordynator: Małgorzata Hamryszak Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

20 kwietnia 2016 r. (środa), godz.14.00

Otwarcie wystawy prac plastycznych i makiet „Czysta rzeka – plaża przy ul. Plażowej” – impreza dla uczniów SP 21, org. Szkoła Podstawowa nr 21, ul. Zawodzie 34. Informacje - koordynator: Monika Radoń Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

21 kwietnia 2016r. godz.10.00-11.00

Inscenizacja „O rybce z Czarnej Przemszy” oraz podsumowanie Miesiąca Kultury Ekologicznej z rozdaniem dyplomów i nagród dla uczestników konkursów międzyszkolno-przedszkolnych, org. Szkoła Podstawowa nr 18, ul. Przyjaciół Żołnierza 1. Informacje - koordynator: Katarzyna Łukaszewicz Cholewa Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

21 kwietnia 2016 r. (czwartek), 
godz. 9.00-10.00

Szkolny apel „Chcemy lasu bez śmieci” – impreza dla uczniów SP 21, org. Szkoła Podstawowa nr 21, ul. Zawodzie 34. Informacje - koordynator: Małgorzata Niedbał, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

21 kwietnia 2016 r. (czwartek)

„Szanuj przyrodę ponad wszystko, bo to Twoje środowisko” – ogłoszenie wyników konkursu plastycznego, org. Szkoła Podstawowa nr 38, ul. Bohaterów Monte Cassino 46. Informacje na stronie: http://www.zso5.sosnowiec.pl, organizatorzy: nauczyciele przyrody, koordynator: Beata August Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

22 kwietnia 2016 r. (piątek), 
godz. 8.00-12.30

Obchody Światowego Dnia Ziemi w naszej szkole, org. Szkoła Podstawowa nr 20 im. M. Kopernika, ul. Andersa 66. Klasy I-III: przygotowanie transparentów z hasłami nawołującymi o ochronę środowiska, przemarsz „Korowodu Zielonych” ulicą Andersa z transparentami; apel z okazji Dnia Ziemi, zagadki o tematyce ekologicznej, koordynator mgr Aneta Boksa; Klasy IV-VI: rozstrzygnięcie konkursu na prezentację multimedialną pt. „Otoczenie naszej szkoły widziane Twoimi oczami” – pokazy nagrodzonych prezentacji, wręczenie nagród i dyplomów; przedstawienie teatralno-muzyczne pt. „Na ratunek przyrodzie” - na podstawie scenariusza uczennic szkoły. Odczytanie przez szkolny radiowęzeł najciekawszych "Listów dla Ziemi", koordynator mgr Ewa Jurkiewicz-Dłutek, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

26, 27, 28 kwietnia 2016 r. (wtorek, środa, czwartek)

Imprezy szkolne dla uczniów klas I-VI: Konkurs plastyczno-techniczny i literacki „Jestem czarodziejem i otoczenie mojej szkoły zmienię”; warsztaty przyrodniczo-plastyczne i fotograficzne w okolicy szkoły pt. „Tropiciele przyrody – z lupą, ołówkiem i obiektywem”, org. Szkoła Podstawowa nr 40, ul. Kisielewskiego 4b. Informacje na stronie: http://sp40sosnowiec.edupage.org, nauczyciele szkoły, koordynator: Małgorzata Hamryszak Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

28 kwietnia 2016 r. (czwartek)

Imprezy szkolne dla uczniów klas IV-VI: Konkurs plastyczny „Kolorowy świat wokół nas – projekt ogródka  przyszkolnego”, org. ZSO nr 9 Szkoła Podstawowa nr 13, ul. Jedności 7. Informacje: nauczyciele szkoły, koordynator: Małgorzata Marszałek-Hałasa, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

28 kwietnia 2016 r. (czwartek),
godz. 8.00

„Moja dzielnica” – realizacja ścieżki dydaktycznej i podchodów przyrodniczych w ramach zajęć w terenie, org. Szkoła Podstawowa nr 38, ul. Bohaterów Monte Cassino 46. Informacje na stronie: http://www.zso5.sosnowiec.pl, organizatorzy: nauczyciele przyrody, koordynator: Beata August Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

29 kwietnia 2016 r.

Termin oddania prac na konkursy dla uczniów szkoły: 1. Konkurs na prezentację multimedialną pt. „Moja szkoła z naturą w tle”; 2. Konkurs na artykuł interaktywny pt. „Moja szkoła z naturą w tle”; 3. Konkurs plastyczny na album pt. „Przyroda w otoczeniu mojej szkoły”. Miejsce przeprowadzenia: Szkoła Podstawowa nr 23, ul. Zapały 3, tel. 322632371. Informacje na stronie: http://www.sp23sosnowiec.szkolnastrona.pl, org. mgr Marzena Szydło, mgr Małgorzata Sojka, mgr Agnieszka Zaręba-Furgol, mgr Maria Kokot, kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

4 maja 2016 r. (środa), godz.10.00-12.00

Piknik na Trójkącie Trzech Cesarzy w ramach hasła „Plażujemy na plażowej” – dla uczniów SP 21, org. Szkoła Podstawowa nr 21, ul. Zawodzie 34, Informacje - koordynator: Małgorzata Niedbał, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

11 maja 2016 r. (środa)

Konkurs fotograficzny „Ciekawe miejsca okolicy” – ogłoszenie wyników, org. Szkoła Podstawowa nr 38, ul. Bohaterów Monte Cassino 46. Informacje na stronie: http://www.zso5.sosnowiec.pl, organizatorzy: nauczyciele przyrody, koordynator: Danuta Dorosz Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W PRZEDSZKOLACH

20 kwietnia 2016 r. (środa), 
godz. 10.00-12.00

Mityng ekologiczny pt: „Zwierzęta i owady w naszej okolicy” – warsztaty, zabawy ekologiczne i wystawa prac konkursowych dla dzieci w wieku przedszkolnym, organizator: Przedszkole Miejskie nr 51, ul. B. Prusa 253a. Informacje - koordynator: mgr Halina Gierczak, mgr Aleksandra Jagoda Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., mgr Marzanna Wrona-Markiewicz, mgr Małgorzata Mazur

20 kwietnia 2016 r. (środa), 
godz. 10.00-13.00

Międzyprzedszkolny Turniej Wiedzy Ekologicznej „Przyroda wokół nas”; rozstrzygnięcie Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Przyroda wokół mojego przedszkola”, org. Przedszkole Miejskie nr 45, ul. Kisielewskiego 4a. Informacje na stronie: http://www.p45sosnowiec.szkolnastrona.pl, koordynatorzy: mgr Katarzyna Nizioł, mgr Beata Witko, mgr Ewa Fudała-Łabuś Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

22 kwietnia 2016 r. (piątek), 
godz. 10.00-12.00

Mityng Ekologiczny – cykl zabaw, konkursów, quizów, zajęć dla dzieci sosnowieckich przedszkoli pt. „Bawimy się i uczymy w zgodzie z przyrodą”, org. Przedszkole Miejskie nr 40, ul. Gwiezdna 16d. Informacje na stronie: http://przedszkole40.edupage.org, koordynator: mgr Izabella Rejzowicz Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

22 kwietnia 2016 r. (piątek), 
godz. 10.00-12.00

Wystawa prac plastycznych nadesłanych w konkursie plastycznym dla dzieci sosnowieckich przedszkoli pt. „Najpiękniejszy zakątek naszego miasta”, org. Przedszkole Miejskie nr 40, ul. Gwiezdna 16d. Informacje na stronie: http://przedszkole40.edupage.org, koordynator: mgr Izabella Rejzowicz Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

10 maja 2016 r. (wtorek), 
godz. 10.00-12.00

 

„Las wita nas, dbajmy o las” – XVI edycja warsztatów w lesie dla dzieci przedszkolnych i uczniów klasy I szkoły podstawowej, org. Przedszkole Miejskie nr 34, ul. Hanki Sawickiej 1. Informacje na stronie: http://pm34sosnowiec.przedszkolowo.pl. Zgłoszenia udziału w imprezie przyjmuje koordynator Bożena Gajdzik, bozena.gajdzik@o2,pl

10 maja 2016 r. (wtorek), 
godz. 10.00-13.00

Warsztaty ekologiczne z udziałem rodziców „Kształtujemy otoczenie naszego przedszkola”, org. Przedszkole Miejskie nr 45, ul. Kisielewskiego 4a. Informacje na stronie: http://www.p45sosnowiec.szkolnastrona.pl, koordynatorzy: mgr Katarzyna Nizioł, mgr Beata Witko, mgr Ewa Fudała-Łabuś Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

14 maja 2016 r. (sobota), 
godz. 10.00-14.00

Rajd rowerowy dla dzieci i rodziców Przedszkola Miejskiego nr 40 pt. „Poznajemy zakątki Sosnowca umiłowane przez panią prof. Marię Pulinową” zakończony na Placu Papieskim występami artystycznymi dzieci, org. Przedszkole Miejskie nr 40, ul. Gwiezdna 16d. Informacja na stronie: http://przedszkole40.edupage.org, koordynator: mgr Izabella Rejzowicz Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Facebook OK PTG

Statystyka

Użytkowników:
2
Artykułów:
91
Odsłon artykułów:
79588

Partner